Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 05.11.2012, 21:40
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Skąd pewność, że Chavez który ostatni mecz rozegrał bodaj z Polonią Warszawa nie będzie bezmyślnie faulował i będzie czuł grę?
Jakaś musi być przyczyna takiego stanu rzeczy, że mimo tego że zmienił się trener Chavez nadal nie łapał się do meczowej osiemnastki. Szczerze nie widzę go w niedzielnym meczu.

Czy będzie musiał wyjść na boisko tego nie wiem, na pewno znajdzie się w kadrze.

Jovanović - Jaliens, Bunoza - Frederiksen? Równie dobrze i tak może wyglądać nasza linia obrony. Ale jak nie będzie w niej Chaveza to będzie Frederiksen, który jak gra każdy widzi.
Z formą Chaveza musi być coś nie tak - w reprezentacji Hondurasu też stracił miejsce w podstawowej 11-tce. Pomysł z wystawieniem Jaliensa na stoperze w meczu z Koroną to nie jest, moim skromnym zdaniem, dobry pomysł. Wiadomo jak grają kielczanie, Q będzie dla nich łatwym celem.

Jak zgramy z Koroną otwarty futbol to będzie kolejna porażka. Przy obecnej formie naszych piłkarzy tylko taktyka "obrona Częstochowy + kontra". I może się uda wywieść jakieś punkty.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując