|
Tsubasa jeszcze nie podpisał Głowacki możliwe że pójdzie w ślady Clebera .Po prostu Wisła nie ma szczęścia do powrotów Cleber wrócił pograł kilka meczy kontuzja i koniec kariery podobnie może być z Głowackim.A Ostatni Holender raczej szybko nie odejdzie bo nie ma chętnych a Wisły nie stać na ewentualne rozwiązanie umowy zwłaszcza że Wisła cały czas spłaca kilku trenerów.
|