|
Senior Member
Offline
|
|
Kapsel napisał(a): 
|
Gadajcie sobie co chcecie,ja jestem jak najbardziej za aby go zakontraktowali.Gość jest szybki i ma dobre wrzutki,szkoda tylko że nie jest lewym obrońcą.Bo co będzie z Marko Jovanoviciem?Teraz Jaliens jako def. pomocnik i Kimura jako prawy obrońca i jest Git ;D
|
A Marko zdrowy w końcu 
|
|