Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14527
Stary 05.11.2012, 21:09
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Gadajcie sobie co chcecie,ja jestem jak najbardziej za aby go zakontraktowali.Gość jest szybki i ma dobre wrzutki,szkoda tylko że nie jest lewym obrońcą.Bo co będzie z Marko Jovanoviciem?Teraz Jaliens jako def. pomocnik i Kimura jako prawy obrońca i jest Git ;D


A Marko zdrowy w końcu
Odpowiedz cytując