Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 05.11.2012, 20:45
jeszcze dodam, że w całej karierze przewalczył tylko raz 10 rund i ani razu więcej niż 10!! Tutaj naprawdę w porównaniu z Włodymirem, wygląda to nieciekawie.

Mimo tego Mariusza trzeba szanować, bo to nasz Wiślak, często przychodzi na sekcje na Wisłe, trenuje z chłopakami. Dostał szanse i na pewno będzie walczył o to, żeby ją wykorzystać, o to jestem pewny. Powodzenia mu życzę.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując