|
@syryls
woli polaków ale przecież w czym gorszy jest Chrapek od Garguły ? Może nie ma tak wytrenowanej żuchwy, nie potrafi z taką finezją rzuć gumy. Gdyby dostawał więcej szans przypuszczam, że w przyszłym sezonie byłby lepszym piłkarzem niż Orbit w szczytowym momencie kariery.
@bobek90
ale mimo wszystko lepszego dyrektora sportowego od Stana w ostatnim czasie nie mieliśmy. Niech świadczy o tym chociażby sprzedaż Kirma (taki piłkarzyna przeciętny, ale kurcze statystyki miał lepsze od takich mestrów futbollu jak Iliev czy Garguła) przez obecnego vice prezesa, no bombowe rozegranie, albo zakontraktowanie Fredriksena (może za wcześnie krytykuję) co uchorniło go przed turniejem dla bezrobotnych. Sikorski - jestem chyba masochistą bo momentami podoba mi się jego gra. No i najważniejszy plus na korzyść jakiegokolwiek dyrektora który był w tym klubie, nie przypominam sobie żeby którykolwiek tak demotywował zespół w mediach.
Ostatnio edytowane przez cfa : 05.11.2012 o godz. 20:24.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|