AS82 napisał(a):

|
Jak zatrudnia tego Japonczyka to oznacza to koniec Jovanovica , po ktorym sie spodziewano tez nei wiadomo czego jak przychodzil z Partizana , no i ciekawe co z Burligą
|
Japonczyk może grac i grywał na obu skrzydłach pomocy
Jovanovic grywa też na środku obrony
Jaliens niedługo odchodzi , Chavez bez formy , Głowacki kolejna kontuzja , Czekaj to tykająca bomba, Burliga jeszcze większa
i nasz serb się jeszcze nagra , poza tym musimy mieć też zmienników
Jeszcze co do Japończyka to wygląda ( jak na 12 klub ekstraklasy ) na solidne wzmocnienie . Tylko wydaje mi się że... nie dogadają się finansowo . Sportowo jakoś jestem spokojny.