Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26427
Stary 05.11.2012, 18:27
Witam kupilem taki TV LG 3d 42LM640S,mam problem ,polaczyl sie bezproblemowo z Wifi ale jak wl youtube to jest dzwiek ale bez obrazu .Gdyby to bylo na pc to pewnie wystarczylo by zainstalowas nowe stery ,mial ktos podobny problem i jakie rozwiazanie ? Druga sprawa ze mam problem z polaczeniem tego tv z smartfonem Xperia Neo V ,sciaglem jakis program do LG z marketu i tak jakby niewykrywal tego TV ,

.....
Odpowiedz cytując