|
Jak zobaczyłem tego newsa to miałem ochotę pier**lnąć głową w ścianę. Myślałem - kolejny szrot. Patrząc na filmiki szału nie ma, ale 2 fakty podnoszą mnie na duchu:
- podobno jest zawodnikiem szybkim, co jest przeciwieństwem wszystkich naszych graczy i może nam pomóc w ataku pozycyjnym (jęśli będzie grał na prawym skrzydle)
- NIE BYŁ PRZYGOTOWYWANY DO SEZONU PRZEZ PROBIERZA, co automatycznie daje mu przewagę nad pozostałymi graczami. Nie ważne czy był bunt, czy nie było - drużyna jest fatalnie przygotowana.
Oczywiście, jak to w przeciętnych (?) klubach MLS, może się okazać surowy technicznie.
Z jakiegoś powodu zaczynam być optymistą...ale byłem nim też przy transferze Duńczyka ;/
|