Zohan napisał(a):

Kosuke Kimura
na testach u nas.
MLS to raczej silniejsza liga niż T-Mobile Ekstraklasa. A jak się rozgrywa mecze w MLS?
cytat z wikipedii
"Nasz" testowany japończyk rozegrał w poprzednim sezonie 17 spotkań, a więc mniej niż pół (bo jeszcze faza play off). Może przeszłość ma całkiem całkiem (123 mecze, duży wkład w mistrzostwo ligi), ale patrząc na ostatni sezon... Według mnie nie przejdzie testów
no chyba że powie "gram za miske ryżu dziennie" to pewnie dołączy do drużyny
|
Najpierw coś dokładnie sprawdź zanim napiszesz . On rozegrał 17 spotkań w ostatnim swoim klubie ale w tym samym sezonie grał też w innym klubie gdzie też rozegrał odpowiednią ilość meczów . W play-offach Jego zespół nie zagrał więc trudno żeby rozegrał również w nich mecze . Tak więc w ostatnim sezonie grywał regularnie a biorąc pod uwagę jakich asów mamy w obronie cudem będzie jak tych testów nie przejdzie no chyba że rozbije się o kontrakt co jest wielce prawdopodobne .