Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60537
Stary 05.11.2012, 17:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
w sumie mozna by znowu zatrudnic Valckxa. Zdobylibyśmy MP a potem od razu oglosili upadłość.
Tyle że przyczyną finansowych kłopotów jest wola Cupiała (bo nie chce inwestować w Wisłę długofalowo, a jedynie od jednego kaprysu do drugiego..) oraz zaszłości, czyli różnych Levadii .., a nie gra wiosną w LE, wcześniej w kw. do LM (i zarobione tam fundusze), bo i też wcześniej nie straciliśmy na sprzedaży: Marcelo, Głowackiego, Diaza ..Brożków, więc problemem nie jest kilka transferów Stana (ściślej 3 gotówkowe za około 1,5 mln euro i kilka pensji ..) Tyle, że widać niektórzy wierzą w bajkę o złym obcym i dobrym Bednarzu, współczuję naiwności.
______
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jacek strzela na ślepo, jak zwykle zresztą. Kiedyś tak upolował Marcelo, ale poza tym sprowadza tylko szrot.
To, że aktualne transfery są "na chybi trafił", to fakt, ale .. n-razy było juz tu mówione, Marcelo to osobisty i samodzielny kontakt Mielcarskiego z menadżerem Paulisty, który zaproponował piłkarza z pierwszej jedenastki Santosu w dodatku bardzo młodego i obiecującego, więc zasługa Bednarza jest taka że ..nie zablokował tego transferu, sorry, ale pogląd że sam coś znajdzie, na bazie własnych kontaktów, oraz wiedzy , hmm jest dość groteskowa, ale do śmiechu mi nie jest bo rzecz dotyczy Wisły, Mojej Wisły, a raczej Naszej Wisły, gdyby dotyczyła ekipy z drugiej strony Błoń to miałbym niezły ubaw, ale tak sie porobiło, że J.B. jest u nas , a może Filipiak go nam podprowadzi, to byłoby coś .
Ostatnio edytowane przez milosz : 05.11.2012 o godz. 19:00.
Odpowiedz cytując