Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60535
Stary 05.11.2012, 17:11
borys napisał(a):Wyświetl post

1. Odbudowie potencjału sportowego Wisły: Sikorski, Quoito, Miskiewicz, Głowacki - gdyby ich nie było było by gorzej?
2. Stawianiu na młodzież: Już sie zreflektowano, sam Kulawik powiedział, że teraz to on ma punkty robić a nie młodych ogrywać...
3. Finanse, co zrobił w celu poprawy sytuacji? Sponsor jest?, Sprzedaz internetowa jest? Z Jaliensem kontrakt rozwiazał? ( inne rozwiazały sie same lub z z minimalnie wcześniej). Sprzedał Kirma, wypożyczył Małeckiego - polityka wyprzedazy jest najlatwiejsza.



Dodatkowo duża czesc jego wypowiedzi jest bardzo niefortunna.

Nie moge napisac, ze nic do Bednarza jako czlowieka nie mam, bo mam. Nie trawie go, za styl bycia i zachowanie. Ale oceniajac na trzezwo ponownie po co taki czlowiek w klubie? Marionetke mozna miec napewno taniej...
Zaznaczam,że nie chcę być adwokatem Bednarza ale jestem obiektywny dlatego w sprawach finansowych go bronię,popieram,że sprawy transferowe to jego słaba strona.

odp1: Sikorski przyszedł bo tani w utrzymaniu a napastnik był potrzebny,Quoito tutaj pomysł był dobry młody chłopak w miare tani na którym można zarobić.Miśkiewicz prawdziwy Wiślak młody, transfer dobry bo ma szanse być numerem 1.Głowacki gdy do Nas przychodził był podstawowym piłkarzem Trabzonu grał w lidze mistrzów..piłkarz mający Wisłe w sercu ,problem z tym,że nie daje rady jak na razie coś jest zle z nim bo w Turcji grał bardzo dobrze(przynajmnij liga mistrzów)

osdp2: Bednarz mówił o stawianiu na młodych i tak było za Probierza,przyszedł Kulawik młodzi mniej grają a Bednarz kilka tygodni temu powiedział,ze składu Kulawikowi nie ma zamiaru ustalać.

odp3: Sponsora na koszulki nie ma i nie będzie szczególnie gdy gramy dno,Cupiał chce pare baniek rocznie a tyle nikt nie da!!!
Sprzedaż internetowa podobno ma ruszyć za kilka dni...i dzieje się to teraz gdy jest Bednarz...nie twierdze,że to tylko jego zasługa ale nie mozna mu zarzucić,że tej sprzedaży nie ma z jego winy.

Nie rozwiązał kontraktu z Jaliensem bo widocznie nie było to opłacalne,skoro zawodnik chciał 9-10 pensji z góry(prasa pisała) to nie opłacało się a Bednarz nie mógł go zmusić.

Co do wyprzedaży to mamy cholernie duże zaległości a Cupiał nie chce dawać kasy więc Bednarz musi sprzedawać taki jego los.

Masz racje Bednarz to marionetka w rękach Cupiała.

I żeby nie było...sam wolałbym kogoś innego na miejsce Bednarza.
Odpowiedz cytując