|
Jacek,
może pora aby Wisłą zarządzał ktoś komu coś wyjdzie?
Bednarz póki co wyników nie ma a kilka rzeczy zawalił.
A co do obniżenia cen biletów na maksa - cóż. Sam osobiście mam kilka pomysłów - np rabat 50% na pierwszy karnet czy też rabat 25% na następny bilet gdy Wisła przegra mecz (oczywiście trzeba pokazać bilet ze się na poprzednim przegranym spotkaniu było). Dodatkowo zniżki dla kogoś kto kupuje bilet a był na poprzednim meczu. Mam mnożyć dalej przykłady czy wytknąć palcem puste krzesełka?
I po ostanie. Dokąd i ile można jechać na koniu pt 'rozrzutny Holender' ? Jest kiedyś kres tej teorii? Od kiedy za wyniki sportowe i finansowe rozliczać można Jacka? Czy niewypały pt Sikorski, Frederiksen i Michał Probierz to za mało?
Lukasz.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 05.11.2012 o godz. 16:47.
|