Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
60528
05.11.2012, 14:52
Aj tam od razu zatrudniać Valckxa - przecież mamy Bednarza.
Trzeba dać mu czas - jestem przekonany że zrobi to co czym mówisz, tyle że z braku kasy bez MP.
Lukasz.
Lukasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz