Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14522
Stary 05.11.2012, 14:42
Byl szal na Izraelczykow, jest na Japończyków...

Ten pierwszy my wykreowaliśmy przez 2 trafione transfery a w drugim bierzemy udział na zasadzie "owczego pedu". Wiele sie zmieniło.

Co do samego zawodnika - nie wiem nie znam być moze okaże się jednak dobry. Przypomina mi sie tylko jakis program nie wiem czy Liga Ekstra czy cos na Orange jak menago tego Japonczyka z Pogoni mowil, ze chce wykreowac popyt na zawodników z tamtych regionow - i chyba sie udalo, co jak co ale nie uwierze, ze odkryl go Bednarz, bankowo został zaoferowany.
Odpowiedz cytując