|
Byl szal na Izraelczykow, jest na Japończyków...
Ten pierwszy my wykreowaliśmy przez 2 trafione transfery a w drugim bierzemy udział na zasadzie "owczego pedu". Wiele sie zmieniło.
Co do samego zawodnika - nie wiem nie znam być moze okaże się jednak dobry. Przypomina mi sie tylko jakis program nie wiem czy Liga Ekstra czy cos na Orange jak menago tego Japonczyka z Pogoni mowil, ze chce wykreowac popyt na zawodników z tamtych regionow - i chyba sie udalo, co jak co ale nie uwierze, ze odkryl go Bednarz, bankowo został zaoferowany.
|