|
Ja zaś pozwolę sobie zasygnalizować inny od pozytywnego scenariusz (ten jaśniejszy to zmiana na funkcji dyr. sp., oraz wola na jakieś wzmocnienia jakościowe/ i to za gotówkę/ ze strony bossa), mianowicie wyobraźmy sobie że odchodzą od nas Melikson, może i Genkow (to jednak ciągle jedyny napastnik, jeden udany mecz Boguskiego tego nie zmienia), a może i obrońca Bunoza (skoro gra nieźle, to chętni sie znajdą), w dodatku kończą sie kontrakty kilku piłkarzy, na teraz Jaliens jest dość pożyteczny i ..co dalej !? Ano dalej w tym czarnym scenariuszu, "wzmocnień” będzie dokonywał J.B., nawet jeśli będzie miał na nie pozwolenie, nawet jeśli będzie na nie gotówka, to zbudowanie drużyny od nowa i to walczącej ponownie o MP (tak jak uczynił to w pół roku Valckx) zwyczajnie przerasta kompetencje "naszego" aktualnego dyr. sportowego.. Pozostaje więc liczyć na te lepsze scenariusze, bo ten zły jest w istocie bardzo zły.
|