|
Nie widziałam jeszcze filmików z tym Japończykiem i chyba tego nie zrobię... Ewentualnie dopiero, gdy dojdzie do transferu. Ciekawa jestem jak Jack Bednarz wytlumaczy się z tej decyzji. Pierwsze co pomyślałam, gdy się pojawiła wiadomość o testach to, że coś nie gra z Jovanoviciem. Mam nadzieję, że ten zawodnik był obserwowany już przez dłuższy czas i jego testy są efektem jakiegoś konkretnego długoterminowego planu. Boję się, że Bednarz go zakonktraktuje do końca sezonu... W takim razie po co w ogóle nam on? Żeby pobierał kaskę z i tak już mocno uszczuplonego budżetu?
|