Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 05.11.2012, 11:34
nero napisał(a):Wyświetl post
Po wypowiedzi wnioskuje, że nie byłeś na C. Więc po co zabierasz głos?
Źle wnioskujesz. Może powiesz mi że nie było śpiewania sąsiadka starą k**** jest?
Gniazdo zaczęło ich uciszać dopiero jak E zaczęło gwizdać. Przed meczem z 5 razy mówili, że będzie minuta ciszy.
Odpowiedz cytując