Ajax napisał(a):

|
Nie wspominając o tym, że minute ciszy postanowiono uczcić śpiewając bluzgi na sąsiadkę. To też jest część miłości do klubu, na cmentarzu też pieśni o starych k***** pokazują kto jest prawdziwym kibicem?
|
Po wypowiedzi wnioskuje, że nie byłeś na C. Więc po co zabierasz głos?