Widać, że się nie najlepiej dzieje, skoro Kwaśniewski ładuje równo z mostu w wywiadzie dla Wprost, że komisja międzynarodowa musi być. Bo jest burdel. I zdziwiony tym wrakiem, czemu tak długo tam leży. A Tusk ? , pewnie go poświęcą politycznie. Skompromitują, ośmiesza. A to tylko po to, aby móc przeprowadzić nowe rozdanie z nowymi liderami, coby ludzie myśleli, że zmiany nastąpiły i teraz będzie już lepiej
Te wszystkie wypowiedzi, artykuły. Wg mnie wygląda to na całkiem niezłe asekurowanie się. Bo widać nie jest jasne kogo rządzący USA wybrali na Prezydenta. Wg przypadku zwycięstwa Mormona należy się spodziewać pewnych ruchów, które mocniej zaakcentują pozycje USA w Europie. Pewnie Ro postraszy jakąś komisją, może jakieś dowody rzuci. Niepewność jest widać duża stąd takie złagodzenie u nas klimatu w sprawie Smoleńska. Zawsze będzie można powiedzieć iż było się sceptycznie nastawionym do każdej z wersji

"Popieram raport Millera ale komisja by nie zaszkodziła. Tusk ma racje ale Kaczyński tez nie najgorszy

" takie teraz jest hasełko obowiązujące. Przynajmniej do wtorku.