|
Tak na marginesie, to z Jaliensem nie jest wcale taka jasna sprawa. Rzeczywiście, u nas grał od początku jako stoper, ale wcześniej, za granicą grał głównie jako prawy obrońca. Zresztą, z jego tendencją do "uciekania" od akcji, to wielkiej kariery na zachodzie na pozycji stopera by nie zrobił.
|