Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.11.2012, 11:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bajki dla lemingów wrzucasz? Bez żadnego komentarza? Wprost z guwna?

I co niby chcesz tym udowodnić? Że tak jak od dwóch lat dalej idą w zaparte? To wszyscy wiedzą, różnica taka że teraz już w jakimś stopniu wiadomo co się tam stało, a ci dalej o brzozie .
jak to co, to ze to winna brzozy ktora jozef zasadzil pare lat temu...
Odpowiedz cytując