Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline
#
1
05.11.2012, 11:00
Drozd
napisał(a):
Bajki dla lemingów wrzucasz? Bez żadnego komentarza? Wprost z guwna?
I co niby chcesz tym udowodnić? Że tak jak od dwóch lat dalej idą w zaparte? To wszyscy wiedzą, różnica taka że teraz już w jakimś stopniu wiadomo co się tam stało, a ci dalej o brzozie
.
jak to co, to ze to winna brzozy ktora jozef zasadzil pare lat temu...
raztaman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raztaman
Znajdź inne posty napisane przez raztaman