|
Jeszcze nie przejrzeliście Bednarza ? Zbliża się styczeń, każdy dzień przybliża nas do okienka transferowego to trzeba zacząc testy. Taka polityka pozorowania czegokolwiek. No niestety ten człowiek chyba nie jest w stanie się postawic Cupiałowi i zarzyczyc sobie akademii. Będzie robił raczej wszystko, żeby pozostac na ciepłym stołku.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|