Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60512
Stary 05.11.2012, 00:02
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Ale gość grał prawie zawsze w podstawowym składzie, zespołu pewnie lepszego niż Wisła. Dlatego szrotem bym go nie nazwał.
Po wcześniejszych doświadczeniach z asami typu Jovanovic, ktory grał w Partizanie też w pierwszym składzie i to w LM, chłodno podchodze do takich newsów. Do tego poddaje się testom. Taki dobry a taki słaby. Skoro grał w zespole lepszym od Wisły w lepszej lidzie i to regularnie to po co testy ? Czemu wybiera Polskę a nie silne ligi ? Dziwny to zaiste transfer byłby, no chyba że tyle kasy dostanie iż wszelakie smutki i troski związane z grą w Polsce mu miną.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując