pawelo84 napisał(a):

|
Ale gość grał prawie zawsze w podstawowym składzie, zespołu pewnie lepszego niż Wisła. Dlatego szrotem bym go nie nazwał.
|
Po wcześniejszych doświadczeniach z asami typu Jovanovic, ktory grał w Partizanie też w pierwszym składzie i to w LM, chłodno podchodze do takich newsów. Do tego poddaje się testom. Taki dobry a taki słaby. Skoro grał w zespole lepszym od Wisły w lepszej lidzie i to regularnie to po co testy ? Czemu wybiera Polskę a nie silne ligi ? Dziwny to zaiste transfer byłby, no chyba że tyle kasy dostanie iż wszelakie smutki i troski związane z grą w Polsce mu miną.