Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60510
Stary 04.11.2012, 23:53
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie będzie grał jako prawy pomocnik, bo takiego obecnie nie mamy. Chyba że traktować jako takiego Iljewa który sabotuje grę. Zaskakujące jest to, że zawodnik, który po pierwsze nie jest jeszcze bardzo stary, a po drugie ma tam w MLS spore osiągnięcia i gra regularnie przyjeżdza do nas na testy...
Gość jest naprawdę niezły, dynamika, drybling, w naszej lidze może szczególnie z początku nieźle błyszczeć:

http://www.youtube.com/watch?v=md1jY...eature=related
facet przez 8 lat kopał się w MLS i nigdzie w Europie nie był nawet testowany. Toż to pewnie jakiś szrot, do tego przyjezdza na testy. Co to za piłkarz pryzjeżdzą na testy i to poza oknem transferowym. Bądźmy poważni i za wiele sobie nie obiecujmy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując