pawelo84 napisał(a):

Pewnie będzie grał jako prawy pomocnik, bo takiego obecnie nie mamy. Chyba że traktować jako takiego Iljewa który sabotuje grę. Zaskakujące jest to, że zawodnik, który po pierwsze nie jest jeszcze bardzo stary, a po drugie ma tam w MLS spore osiągnięcia i gra regularnie przyjeżdza do nas na testy...
Gość jest naprawdę niezły, dynamika, drybling, w naszej lidze może szczególnie z początku nieźle błyszczeć:
http://www.youtube.com/watch?v=md1jY...eature=related
|
facet przez 8 lat kopał się w MLS i nigdzie w Europie nie był nawet testowany. Toż to pewnie jakiś szrot, do tego przyjezdza na testy. Co to za piłkarz pryzjeżdzą na testy i to poza oknem transferowym. Bądźmy poważni i za wiele sobie nie obiecujmy.