syryls napisał(a):

W sumie możliwe, coś jak Beckham do Milanu, ale to tylko na miesiąc góra dwa(6-7 meczy?).
Mimo wszystko to nie ta nowa generacja piłkarzy japońskich
Nie mamy żadnego Lewego Obrońcy, a Prawych aż dwóch, pier.doln.ięta polityka
|
Pewnie będzie grał jako prawy pomocnik, bo takiego obecnie nie mamy. Chyba że traktować jako takiego Iljewa który sabotuje grę. Zaskakujące jest to, że zawodnik, który po pierwsze nie jest jeszcze bardzo stary, a po drugie ma tam w MLS spore osiągnięcia i gra regularnie przyjeżdza do nas na testy...
Gość jest naprawdę niezły, dynamika, drybling, w naszej lidze może szczególnie z początku nieźle błyszczeć:
http://www.youtube.com/watch?v=md1jY...eature=related