Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#535
Stary 04.11.2012, 22:35
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kula przygotowywał do gry 13-15 chłopaków z ME ( tych zresztą najsłabszych ), w treningach z Probierzem było 8-10 zawodników którzy teraz odgrywają czołową rolę w MEsie . Już nawet nie powinienem podkreslać że gdy zespół ME był wzmocniony większą ilością piłkarzy z I zespołu ( jak Sobol, Chavez czy Jovanovic ) to zaliczał więcej porazek , niż jak grała sama młodzież. Jak to wytłumaczysz ?

ciekawe że tak łatwo się zapomina o sukcesach Kulawika z ME , gdy zdobywał mistrzostwo i vice mistrzostwo ME 3 i 4 lata temu , gdy ani jeden piłkarz nie był powoływany do kadry I zespołu , zgodnie z panującą wtedy tendencją . Czyli mamy kasę - kupujemy z zagranicy .
Mesa z zalozenia powinna wychowywac narybek pierwszego zespołu, czyz nie? Wyniki są sprawą drugorzedną. Zdobywanie mistrza by potem zaden chlopak nie zaistnial w seniorskiej piłce to chyba mija sie z celem. Wiec Kule rozliczajmy za wychowanie/uksztaltowanie młodych piłkarzy a nie za zdobyte trofea w mistrzostwach Myszki Miki.
Odpowiedz cytując