Wyświetl pojedynczy post
Samuelson
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 04.11.2012, 22:09
Kulawik zaczyna wręcz tragicznie. Stawia na Gargułę. Pozbywa się Szewczyka i Chrapka. Zamiast na Chaveza, stawia na Frederiksena. Ogólnie rzecz mówiąc coraz gorzej. Coraz bardziej życzę sobie aby pozbyć się go z Wisły. Widać było jego kunszt w ME i powoli widać jego kunszt w Ekstraklasie. Czyli mówiąc po męsku: GÓWNO. Kulawik jest u nas na trenerce tylko ze względu na wiślacką przeszłość.
Jeśli następny mecz przegramy ( co jest raczej pewne), zagra Frederiksen i Sikorski a nie zagra choćby minuty Chrapek bądź Szewczyk, to mam gorącą prośbę do zarządu aby w przerwie zimowej pozbyć się tej trenerskiej ciapy raz na zawsze.
Odpowiedz cytując