ChG napisał(a):

|
Nie jestem pewny, ale w MLS chyba właśnie będzie miała miejsce przerwa, więc zawodnicy mogą pograć w Europie na zasadzie wypożyczenia. Pewnie na takich warunkach miałby przejść ten Samuraj - na parę tygodni, miesięcy i potem wraca do USA.
|
W sumie możliwe, coś jak Beckham do Milanu, ale to tylko na miesiąc góra dwa(6-7 meczy?).
Mimo wszystko to nie ta nowa generacja piłkarzy japońskich
Nie mamy żadnego Lewego Obrońcy, a Prawych aż dwóch, pier.doln.ięta polityka