Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60506
Stary 04.11.2012, 20:42
ChG napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem pewny, ale w MLS chyba właśnie będzie miała miejsce przerwa, więc zawodnicy mogą pograć w Europie na zasadzie wypożyczenia. Pewnie na takich warunkach miałby przejść ten Samuraj - na parę tygodni, miesięcy i potem wraca do USA.
W sumie możliwe, coś jak Beckham do Milanu, ale to tylko na miesiąc góra dwa(6-7 meczy?).
Mimo wszystko to nie ta nowa generacja piłkarzy japońskich
Nie mamy żadnego Lewego Obrońcy, a Prawych aż dwóch, pier.doln.ięta polityka
Ostatnio edytowane przez syryls : 04.11.2012 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując