silver03 napisał(a):

|
Masz jakiś link do tego fragmentu?
|
Liga+ Ekstra powtórka dziś 23.30 Canal+ Gol, gdzieś w pierwszej połowie audycji.
To, że kondycyjnie i motorycznie są słabi było powszechnie komentowane na forum i tu żadnego odkrycia nie ma. Wypowiedź Kulawika tylko to potwierdza.
I również dało się zauważyć, ze z Lechem wyglądało to nieco lepiej, ale tylko od strony kondycyjnej. Szybkościowo dalej tragedia.
Chyba niestety trzeba się pogodzić, ze do grudnia będzie taka kaszana.
Dobrze, że w tym roku nie ma żadnych kolejek rozgrywanych awansem, jak czasami bywało tylko czyste 15 spotkań jesieni.