Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 04.11.2012, 20:36
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Masz jakiś link do tego fragmentu?
Liga+ Ekstra powtórka dziś 23.30 Canal+ Gol, gdzieś w pierwszej połowie audycji.


To, że kondycyjnie i motorycznie są słabi było powszechnie komentowane na forum i tu żadnego odkrycia nie ma. Wypowiedź Kulawika tylko to potwierdza.
I również dało się zauważyć, ze z Lechem wyglądało to nieco lepiej, ale tylko od strony kondycyjnej. Szybkościowo dalej tragedia.
Chyba niestety trzeba się pogodzić, ze do grudnia będzie taka kaszana.
Dobrze, że w tym roku nie ma żadnych kolejek rozgrywanych awansem, jak czasami bywało tylko czyste 15 spotkań jesieni.
Odpowiedz cytując