westersyl napisał(a):

Tomasz Kulawik uchwycony był przez kamery c+ przed meczem z Lechem. Dialog przebiegał mniej więcej tak:
Nie mają siły, Jak zimę przepracują solidnie to będzie lepiej, teraz i tak dużo zrobili ale to i tak za mało.
Wszystko ładnie się komponuje z tekstem, który wkleił w innym temacie użytkownik zmięty:
http://lutuj.wordpress.com/2012/11/0...-szef-podwora/
Ośmiesza to pogląd że Probierz o "zajechał" piłkarzy i że "gwiazdką" nie chce się pracować.
|
Właśnie miałem to wrzucać na forum. Niestety, z ust Kulawika padło też stwierdzenie (nie wprost, ale takie było przesłanie), że na jesieni nie ma co liczyć na więcej, niż tylko kilkunastominutowe przebłyski w grze. T.K. użył sformułowania w stylu: "dwadzieścia minut, więcej nie będzie".