Tomasz Kulawik uchwycony był przez kamery c+ przed meczem z Lechem. Dialog przebiegał mniej więcej tak:
Nie mają siły, Jak zimę przepracują solidnie to będzie lepiej, teraz i tak dużo zrobili ale to i tak za mało.
Wszystko ładnie się komponuje z tekstem, który wkleił w innym temacie użytkownik zmięty:
http://lutuj.wordpress.com/2012/11/0...-szef-podwora/
Ośmiesza to pogląd że Probierz o "zajechał" piłkarzy i że "gwiazdką" nie chce się pracować.