Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#527
Stary 04.11.2012, 20:20
Tomasz Kulawik uchwycony był przez kamery c+ przed meczem z Lechem. Dialog przebiegał mniej więcej tak:
Nie mają siły, Jak zimę przepracują solidnie to będzie lepiej, teraz i tak dużo zrobili ale to i tak za mało.
Wszystko ładnie się komponuje z tekstem, który wkleił w innym temacie użytkownik zmięty:
http://lutuj.wordpress.com/2012/11/0...-szef-podwora/

Ośmiesza to pogląd że Probierz o "zajechał" piłkarzy i że "gwiazdką" nie chce się pracować.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.11.2012 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując