|
to że zbiórki są na poziomie 3 tys złotych to niestety nasza wina, nikogo innego
zacznijmy zbierać jak Legia to co dwa mecze będzie nas stać karę
Niech się piłkarze złożą na karę za to, że musimy oglądać ich "popisy" płącąc za to niemałe pieniądze
Framat, ja po prostu nie jestem legalistą i uważam, że durnych przepisów nie należy przestrzegać. I mówię Ci to jako mgr prawa.
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
|