Wyświetl pojedynczy post
TS FANATIC
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 04.11.2012, 19:26
to że zbiórki są na poziomie 3 tys złotych to niestety nasza wina, nikogo innego
zacznijmy zbierać jak Legia to co dwa mecze będzie nas stać karę

Niech się piłkarze złożą na karę za to, że musimy oglądać ich "popisy" płącąc za to niemałe pieniądze

Framat, ja po prostu nie jestem legalistą i uważam, że durnych przepisów nie należy przestrzegać. I mówię Ci to jako mgr prawa.
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
Odpowiedz cytując