Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19912
Stary 04.11.2012, 19:04
Nasza gra w defensywie wcale nie jest zła. To ofensywa jest problemem. 8 goli strzelonych to jest jakaś katastrofa. Nie potrafimy nic kreować z przodu. Często duża przewaga w posiadaniu piłki nie przekłada się na akcje bramkowe. A do tego mamy drewniaków w napadzie, którzy nawet tych 3-4 sytuacji w każdym meczu nie są w stanie wykorzystać.

Ciekawy jestem czy Kulawik byłby w stanie w którymś meczu zaryzykować i pójść na całość, w sensie zagrać ultraofensywnie. Bo na dzień dzisiejszy wygląda to tak, że nie stwarzamy nic i ciągle wychodzimy dwoma defensywnymi pomocnikami i 1 napastnikiem. I chuja z tego jest. A mecze z Jagą czy Lechem - aż się prosiło zaryzykować, gdy rywal nie myślał o niczym innym jak o obronie.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując