aNouc napisał(a):

kwoty zbiórek wynoszą po 3 tyś a Ty piszesz o zrzutach na kary takie kary to pikuś przy tym ile klub traci przez grajków. Pewnie kilkadziesiąt tys kary raz na długi czas, a taka kaleka jak Jaliens inkasuje..ponad 100tys miesiecznie, ze nie wspomne o mniejszym zainteresowaniu mediów, miejscu w tabeli, braku pucharów itd. To piłkarze tworzą gigantyczne straty finansowe. Dla porównania Legia za argentynke wyłapała po derbach 50tys , to o ponad połowe mniej niz wspomniany Jaliens zarabia w miesiąc. A Ochalik pieprzy a i tak im to na ręke, zaoszczedzą duzo kasy z powodu zamkniecia C
|
To że grajki grają poniżej możliwości i przez to klub zarabia(ł) mnie niżby mógł w różnych miejscach to jedna sprawa.
To czy i jak im się płaci plus obecność paru dyletantów którzy starają się, żeby nie było dobrze i jak w/w wpływają na piłkarzy to druga sprawa.
A to że przekroczenie jakichś tam przepisów na trybunach i kary za to dla Wisły, które są dla Niej jeszcze jednym gwoździem to jeszcze inna rzecz (listę tematów tego typu tematów mógłbym ciągnać dalej, ale nie o to chodzi).
W temacie zmiany poziomu grajków, trenerów, płatności kontraktów, Bednarza, Rogali itp. nie jesteśmy w stanie prawdopodobnie zrobić nic (albo bardzo mało).
Ale w temacie trybun - wszystko w rękach Kibiców. Można bawić się w ramach obowiązujących reguł-bawić siebie i porywać-zachwycać innych, można też bawić się tak żeby zrobić koszty, a jak przyjdzie rachunek za to na R22 - to nas nie ma. Co jest w tym przypadku przejawem miłości dla Wisły?
Wygląda na to, że czas dla Wisły jest taki, że dobrze byłoby żeby nie było więcej płatności niż to bezwzględnie konieczne.