Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8872
Stary 04.11.2012, 18:34
News jest sprzed dwóch lat , więc nic nie wnosi do tematu . Poza tym przecież właśnie przez ten system o ile dobrze myślę staliśmy sie pośmiewiskiem i nie mamy jako jedyni sprzedaży on-line .
Teraz pewnie to zmieniają , choć nie można być pewnym , bo jest to drogie ,a pieniędzy nie ma :(
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując