|
Rozmowa po meczu dwóch panów wychodzących z sektora C2 z meczu:
- K.u.r.w.a teraz to tylko zostaje nam się modlić i kibicować żeby mistrzem nie było Legia.
- C.h.u.j z Legią, módlmy się k.u.r.w.a żebyśmy nie spadli !
I to jest idealne podsumowanie dotychczasowych meczów Wisły. W tym zespole nie ma niczego. Począwszy od pewnego bramkarza (którym Pareiko w wcześniejszych meczach był) kończąc na atmosferze w drużynie. Trudne czasy nastały dla naszego zespołu i nam najwierniszym fanom Białej Gwiazdy pozostaje chodzić na mecze i wspierać Wisłe dopingiem. Nie oglądajmy się na innych tylko ciułajmy te punkty żeby przezimować jakoś na miejscu w środku tabeli i może pomyśleć o jakiś transferach (o co ja się prosze...).
"PO BURZY SŁOŃCE WYCHODZI ZZA CHMUR!"
|