Mariusz nie ma najmniejszych szans z Kliczką. Jest za wolny, zbyt słaby technicznie - żeby wygrać musiałby mieć kolosalne szczęście i trafić ciosem nokautującym. Tylko czy Mariusz tak naprawdę posiada taki cios? Wątpię... Nieco więcej niż połowę swoich walk konczy nokautem - tylko z kim On walczył... Oczywiście serducho liczy na sensację
