Wyświetl pojedynczy post
Samuelson
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 04.11.2012, 15:51
Przegramy dwa do zera. Nie mam jakiejkolwiek wątpliwości. Korona nas ZNISZCZY, a wręcz zmiażdży kondycyjnie. Jeśli jakimś cudem wygramy, to tylko jeśli sami koroniarze odpuszczą. Jesteśmy najsłabszą drużyną w ekstraklasie na chwilę obecną. Nawet Bełchatów w optymalnym składzie grałby lepiej od nas.
Tak samo przegramy wszystkie mecze do końca rundy.I to nie jest czcze gadanie. Ktoś z was w ogóle się łudzi, że choć zremisujemy ze Śląskiem?
Przynajmniej większość tych grajków spotka zasłużony koniec. Garguła na pewno po skończeniu swojej przygody w Wiśle nie znajdzie niczego lepszego. Tak samo Iliev, Melikson, Chavez, Jovanovic, Frederiksen czy Genkov. Ci panowie teraz swoją grą nie tylko zniszczyli Wisłę, ale i swoje kariery. I DOBRZE. Stop tym patałachom.

Ps. Sugeruję aby ci bardziej krewcy kibice w końcu się zmówili i urządzili ostrą pogadankę na treningu. Jak nie rozumem, to pięścią, może w końcu wtłoczy się im do głowy ambicję i zaangażowanie. Skoro plują na nas, kibiców, swoją postawą, to może pora aby zrozumieli, że kibice nie wybaczają.
Ps2. Wilk zamiast pieprzyć te androny, może w końcu powiedział, by jak mężczyzna, że są ciency, grają gówno i są ....ami. Bo słuchać tego chłopaczka, że tuż zaraz za moment zaczniemy wygrywać, po prostu się nie da.
Odpowiedz cytując