Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19908
Stary 04.11.2012, 14:39
Nie może być atmosfery, ani jakieś chęci do asymilowania się z klubem, gdy połowa kadry ma kontrakty krótko terminowe.

W tej chwili mamy początek Listopada, a juz każdy wie że z końcem sezonu pożegnamy Jaliensa, Ilieva, Qiuoto, Sikorskiego, Frederiksena, Sobolewskiego, Pareiko.

Dodatkowo po klubowych korytarzach lata łysy wariat i nakłania co chwilę zawodników do rozwiązania kontraktu lub do opuszczenia klubu: Melikson, Genkov pewnie też Jovanic, Garguła i Chavez.

Przecież to jest łącznie 12 zawodników, którzy nie czują się w klubie w żaden sposób potrzebni. Którzy nie wiążą z klubem żadnej przyszłości. To nawet nie chodzi o ich umiejętności bo w większości przypadków one są słabe, ale jak w takiej drużynie można myśleć o jakiejkolwiek atmosferze, gdzie większość zawodników za chwilę opuści te miejsce pracy. Chyba logiczne jest że jak pracownik jakiejkolwiek branży słyszy od szefa że z chęcią by się go pozbył lub jak dla pracownika kończy się kontrakt i nie czuje żadnego zainteresowania swoją osobą ze strony firmy to pracuje nie na pełnych obrotach bo taka firma mu już lekko zwisa.
Odpowiedz cytując