Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 04.11.2012, 14:33
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Jako stały bywalec E podpisuję się pod tym, że aktualnie na stadion chodzi się właśnie dla tych rac a nie dla tego co się odbywa na boisku. Jeżeli ktoś przychodzi dla piękna futbolu to mu gratuluję. Na stadion w polskich realiach przeciętny człowiek idzie dla atmosfery i niczego więcej. Ok, idę dla Wisły ale aktualnie Wisła to właśnie to "coś" a nie męczarnie 11 mniejszych lub większych kalek. Są pewne hasła, które potępiam ale akurat race to jedna z ostatnich rzeczy wartych zobaczenia na R22.

tylko nie rzucane w okolice swojego bramkarza .
Odpowiedz cytując