|
Oprawa faktycznie przednia - szacunek. Zwłaszcza w kontekście tego co się dzieje na boisku. Jest jedno małe ale. Niepotrzebnie poleciała zapalona raca na boisko. Takie wyczyny przyrównałbym do wyczynu debila który rzucał śnieżkami pomimo wyraźnych ostrzeżeń. Trzeba się wystrzegać takich zagrań i momentalnie przywoływać do porządku takich osobników.
|