Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 04.11.2012, 12:41
Oglądał ktoś wczoraj Hucka? Ładny wałek po raz kolejny wykręciły Sauerlandy.. Marko jakby był honorowy to zrzekł by się tej wygranej - dostał lanie i tyle w temacie. Takimi werdyktami zniechęcają tylko ludzi do oglądania tego ich "naturalizowanego" szwabskiego paźdirzu jak i całych gal przez nich organizowanych heh.

Za tydzień Wachu z Kliczko.. - ponoć w PPV za 4 jawki, ale jak ktoś ma kablówkę to na RTL-u będzie. Jak obstawiacie? KO czy walka na pełnym dystansie?
Powód: rozkmina..
Ostatnio edytowane przez _bzyku_ : 04.11.2012 o godz. 12:44.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując