Oglądał ktoś wczoraj Hucka? Ładny wałek po raz kolejny wykręciły Sauerlandy.. Marko jakby był honorowy to zrzekł by się tej wygranej - dostał lanie i tyle w temacie. Takimi werdyktami zniechęcają tylko ludzi do oglądania tego ich "naturalizowanego" szwabskiego paźdirzu jak i całych gal przez nich organizowanych heh.
Za tydzień Wachu z Kliczko.. - ponoć w PPV za 4 jawki, ale jak ktoś ma kablówkę to na RTL-u będzie. Jak obstawiacie? KO czy walka na pełnym dystansie?
