Wyświetl pojedynczy post
TS FANATIC
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 04.11.2012, 12:28
jerry, za przeproszeniem nie obraź się ale Ty chyba kretyn k.... jesteś
jakby nas interesowała piłka nożna byli byśmy piłkarzami
jako piknik z E uważam, że ta oprawa to jedyny pozytyw na 10 rozegranych kolejek ligowych,
tak trzymajcie małolaty
jak Ci się tyłek podskakującego przed Tobą nie podoba to zasiądź przed TV, nikt i nic Ci nie będzie przesłąniało widoku
Gdzie się tacy k.... rodzą i czemu na R22 przychodzą
Ostatnio edytowane przez TS FANATIC : 04.11.2012 o godz. 12:31.
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
Odpowiedz cytując