Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 04.11.2012, 12:09
Oprawa była świetna, bardzo mi się podobała (za to sporą część bluzgów moglibyście sobie darować).
Wziąłem na mecz Przyjaciółkę - Ona pierwszy raz na meczu. Mecz dla Niej oczywiście dość cienki jak chodzi o poziom, ale oprawą, dopingiem i jego organizacją była wręcz zachwycona... pyta kiedy następny mecz, z kim. Jak usłyszała, że ze Śląskiem tzn. prawdopodobnie z mniejszą ilością bluzgów na pejsów to jeszcze bardziej się ucieszyła.
Naprawdę fajnie tylko... klub znów dostanie finansowo po d.pie.
Panowie ultrasi, a może jakiś złoty środek - porywający doping, ale bez tych elementów, które potem ranią finansowo i tak mocno ranną Wisłę albo może będziecie po prostu płacić te kary za Wisłę?
Ostatnio edytowane przez arti : 04.11.2012 o godz. 12:13.
Odpowiedz cytując