Coglin napisał(a):

ty po prostu nie rozumiesz co to jest atmosfera na meczu, co czuje kibic (dla ciebie pewnie kibol) pozytywnie nakrecony na sektorze, nie wiesz po co sa race, po co sie robi oprawy, co czuja ludzie kiedy caly sektor, wszyscy wokol ciebie skacza i dopinguja, daja z siebie wszystko, obojetne czy druzyna siega po mistrzostwo czy gra taka padake jak w piatek.
a jesli nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj na ten temat, bo piszac delikatnie - bredzisz.
i nie, nie glosowalem na pis.
|
Ja uważam, że było zbyt lightowo - trzeba było mocniej palić, więcej rac, potem trzeba było spalić flagę "...pasiasta zdziro.." tuż nad głowami ją trzymających.
Na boisku była taka padaczka, że oprawa była całkiem fajna, ale tak jak mówię, więcej ognia dymów, potencjalnie może jakiś pożar...Jak poszło confetti to należy rozważyć confetti płonące albo coś takiego.
Oprawa była - kara jest - wszystko się zgadza.
Do zobaczenia następnym razem