|
No, żarty się skończyły. Na eksperymenty nie czas i słusznie pisze 1q2, że Kula świetnie wie co ma wśród młodych, tzn że nie bardzo kogo ma wystawić. A grać jest o co - elegancko byłoby nie spaść jednak. Jeśli nasze "gwiazdy" nie gwarantują spokojnego utrzymania nawet, to "gwiazdy" ME raczej gwarantują spadek.
Nie zazdroszczę Kuli układania składu na Koronę - ani kim grać, ani kim straszyć.
|