|
A kiedy taki Szewczyk ma pokazać więcej skoro nie stawia się na niego regularnie? po dobrym meczu z Polonią gdzie miał asyste i szarpał dostał w nagrode...15 minut w Szczecinie...a dla takiego chłopaka ważne jest zaufanie trenera,powinien grać kilka spotkań w pierwszym składzie i albo udowodnić swoją wartość albo iść na ławke.
Nie oceniam Szewczyk tylko przez pryzmat asysty z Polonią,w meczu z Lechią lub z Polonią w którym ośmieszył dwóch rywali po indywidualnej akcji pokazał,że ma potencjał.
|