Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, piątek 2 listopada, 20:45
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
158
03.11.2012, 23:48
JacobCFC
napisał(a):
Ale w najbliższym czasie my będziemy właśnie co najwyżej takim średniakiem.
Obyśmy byli średniakiem. Bardzo realny jest inny wariant - średniak, ale pierwszoligowy
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona