|
1. To była zwyczajna katastrofa lotnicza. Moim zdaniem wynikała z wadliwego sprzętu, który jest w posiadaniu naszego rządu. No, ale już widze te zarzuty opozycji gdyby rząd zdecydował się na wymianę floty. Sam byłem naprawde głęboko poruszony tym co się stało, bo w końcu zginął prezydent naszego kraju (mimo, że na niego nie głosowałem to uznaję go za najważniejszą osobę w państwie), ale pis bardzo skutecznie wymazał z naszej pamięci traumę po katastrofie, która przerodziłą się w wojnę polsko-polską.
2. Teoria "straszliwej zbrodni" to słowa Kaczyńskiego, a wcześniej jego krzykaczy.
3. Uwierz mi, że nie można wyobrazić sobie gorszej rzeczy dla naszego kraju niz powrót do rządu partii, która w związku z aferą trotylową pokazała swoje prawdziwe oblicze. Wiem, że pis uważa nas za mocarstwo Europy, które nie powinno liczyć się ze zdaniem innych krajów, ale w zagranicznych mediach nazwano Kaczyńskiego najgroźniejszym populistą Europy. Ja tak tego zawistnego psychopatę widzę od dawna.
Ostatnio edytowane przez naturalmystic : 03.11.2012 o godz. 22:51.
|