Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, piątek 2 listopada, 20:45
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
155
03.11.2012, 20:39
Nie bede sie klocil bo nie ma sensu;
czas przyzna mi racje.
Zapamietaj te slowa; z Czekaja bedzie obronca na sredniaka polskiej ligi. Wiecej glowy nie podniesie.
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90